Extrakty z hub Reishi

V naší nabídce máme tři produkty z Reishi. Všechny tři produkty jsou vyráběny pouze z Duanwood Red Reishi. Jedná se nejúčinější odrůdu Reishi s vysokým obsahem účinných látek jako jsou polysachardidy tritrepeny. Duanwood Red Reishi se pěstuje v horských oblastech Číny tradičním způsobem po dobu 12ti měsíců na dlouhých dřevěných kmenech. Kvalita takové Reishi je stejná jako u divoce rostoucích hub Reishi.

Extrakt z Duanwood Red Reishi
Extrakt připravený vícestupňovou extrakcí obsahuje přes 40 % polysacharidů a 4 % triterpenoidů a zajišťuje tak vysokou účinnost produktu. Vhodný jako základní terapie Reishi. Pro posílení účinnosti je vhodné kombinovat s Reishi sporovým práškem.

Spórový prášek z Duanwood Red Reishi
100% spórový prášek z 12ti měsíční houby. Spórový prášek je esencí Reishi, díky níž se houba rozmnožuje. Jedná se o nejcennější část Ganodermy – na 1000 kg hub se získá cca 1 kg spóru. Spórový prášek je za studena mechanicky dezintegrovaný na 98.7 % obsahuje polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Jedná se o supervýživu a je vhodné ho kombinovat s extraktem z Reishi.

Triterpen Max
Extrakt z Duanwood Red Reishi s vysokou koncentrací triterpenoidů. 5 x vyšší obsah triterpenoidů než standardní extrakt. Obsahuje více než 20 % triterpenoidů. Vhodný jako doplněk k základnímu extraktu nebo sporovému prášku z Reishi pro podporu při závažnějších diagnozách.

Product added to wishlist
Product added to compare.