Tradiční přírodní peruánská a čínská medicína

Produkty, které nakupujete na LONG FIT jsou vysoce kvalitní extrakty z léčivých hub a rostlin. Čínská medicína, peruánská medicína nebo jiné tradiční formy léčby nebo chcete-li medicíny jsou obecně známé. My však na blahodárné a léčivé účinky mediciálních přípravků nesmíme poukazovat na základě nařízení EU č. 432/2012.

U produktů nesmíme uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Texty jsme tedy byli nuceni přizpůsobit platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete, ale jejich účinek tím není dotčen. Informace o jednotlivých medicnálních houbách hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

NOVINKA! Výdejní místo LONG FIT, Lublaňská 19, Praha 2 (603 821 634). K vyzvednutí do 2 hod od objednání!

VÁNOČNÍ DÁREK pro každého!

Nakupte za 2.500,- a v "KOŠÍKU" od nás naleznete báječný dárek v podobě audioknihy na CD. Audiokniha "Kluci, vlítnem na ně!" nejen potěší, ale třeba poslouží i jako vhodný dárek pro někoho blízkého. 

Více kusů této skvělé audioknihy, si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu 129 Kč. Takto získané peníze do poslední koruny odvedeme nadaci DOBRÝ ANDĚL. Svým nákupem pomůžete těm, kteří neměli tolik štěstí a potřebují vaši pomoc. Děkujeme a pěkný poslech!

Náš nejlepší výběr

Extrakty z HUB

Extrakty z hub Reishi

Peruánská tradiční medicína

Léčivé houby v čínské medicíně a postoj Evropské unie

Nejvyhledávanějšími a z pohledu čínské medicíny nejrespektovanějšími houbami jsou cordyceps, shiitake, reishi a maitake. Z generace na generaci tisíce let se předávají zkušenosti a znalosti jejich příznivého vlivu na zdraví lidí. Současné věděcké výzkumy a mnohé studie odhalily jejich pravé tajemství a analyzovaly v houbách složky, které stojí za jejich blahodárnými účinky. Zajímavostí je, že léčivé houby byly v Číně i Japonsku dlouho vnímány jako byliny.

Další zajímavostí je postoj komise EU, kterou tisíciletá tradice čínské medicíny a ani výsledky vědců nepřesvědčily a nepovoluje uvádět kompletní škálu zdravotních účinků u potravinových doplňků, které extrakty z hub obsahují. Můžeme se jen dohadovat, proč tomu tak je.

Product added to wishlist
Product added to compare.